25 січня у Будинку футболу відбувся 26-й Конгрес Української асоціації футболу, на якому Андрій Шевченко був обраний новим очільником організації.

Капітан національної збірної України та вінгер київського Динамо Андрій Ярмоленко відреагував на призначення легенди на посаду президента УАФ.

«Звичайно я його привітав. Кращої кандидатури не може бути в українському футболі. Бажаю йому успіху, впевнений, що ця людина намагатиметься робити все, щоб український футбол розвивався».

Ярмоленко переконаний, що володар «Золотого м’яча»-2004 докладатиме всіх зусиль, аби розвивати дитячий футбол.

«Звичайно мені хочеться, щоб у нас розвивався дитячий футбол, щоб цьому приділяли якомога більше уваги, фінансів. Також ми повинні розуміти, що у нас в країні війна, і це не так легко буде робити. Я впевнений, що він докладе всі зусилля для цього, але йому потрібен час».

Також Ярмоленко поділився думкою стосовно призначення віцепрезидентом УАФ головного тренера національної команди Сергія Реброва, який відповідає за побудову вертикалі збірних.

«Чи для цього він запросив Реброва? Я думаю, що так. Всі футбольні люди в Україні знають, наскільки Сергій Станіславович любить свою справу, футбол. Він слідкує за всім, що тільки відбувається в нашій країні й не тільки», – сказав Ярмоленка на ютуб-каналі «ВДИНАМО».

Шевченко став шостим президентом УАФ (раніше ФФУ) в історії.