Біатлоністка збірної Італії Ліза Вітоцці прокоментувала перемогу в спринтерській гонці у рамках дев’ятого, заключного етапу Кубка світу сезону-2023/24 у канадському Кенморі. Спортсменка не припустилася жодного промаху і фінішувала з перевагою в 5,5 сек. від найближчої переслідувачки — француженки Лу Жанмонно.

«Нарешті мені вдалося виграти спринт. Можливо, востаннє це було чотири-п’ять років тому. Я справді пишаюся. Провела ідеальну гонку, тож я справді щаслива. Я пішла зі стрільбища з відставанням в одну секунду, тому старалася з усіх сил. Відчувала себе добре. Я так сильно хотіла цієї перемоги і доклала всіх зусиль, що у мене були», — наводить слова спортсменки Міжнародний союз біатлоністів (IBU).

Завдяки перемозі італійка скоротила відставання в загальному заліку Кубка світу-2023/24 від норвежки Інґрід-Ландмарк Тандреволл, яка сьогодні здобула Малий кришталевий глобус за перемогу у заліку спринтів. Спортсменок розділяють усього 7 очок. На третьому місці розташувалася француженка Жюстін Бреза-Буше, яка відстала від лідера на 73 бали.

Повний розклад змагань на етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в Кенморі доступний за цим посиланням.