Головний тренер київського «Динамо» Олександр Шовковський поділився думками щодо результату матчу 23-го туру УПЛ проти черкаського «ЛНЗ», повідомляє SportNews.

У понеділок «Динамо» втратило очки в матчі проти «ЛНЗ». Їхній поєдинок завершився з рахунком 1:1. Тепер кияни відстають від донецького «Шахтаря» в турнірній таблиці чемпіонату на 4 бали.

Згодом Шовковський висловився щодо подій, які відбувалися на футбольному полі.

«По-перше, хочу подякувати нашим уболівальникам, які прийшли на стадіон, подякувати військовим за можливість проводити матчі чемпіонату України. На жаль, нам сьогодні не вдалося порадувати наших вболівальників перемогою.

Гра давалася в першому таймі. Забили один м’яч, могли забивати ще, але на жаль пропустили. У другому таймі намагалися змінити ситуацію, і були моменти для цього, але не вдалося. Прикра нічия – рухаємося далі», — заявив Шовковський.