Колишній гравець київського «Динамо» та збірної України Артем Мілевський розповів про своє життя без алкоголю, інформує сайт SportNews.

Після лікування в одній з київських клінік минулого року Мілевський відмовився від вживання алкоголю. Напередодні він розповів про те, як живе без алкогольних напоїв.

«Як живу без алкоголю? Іноді важкувато, іноді нудно. Може навіть і якісь там думки відвідують, але в мене штора стоїть, всі події досі, вони нікуди не зникли, тож перемикає одразу. І плюс дуже допомагає тренажерка, я постійно ходжу.

Плюс постійно спілкуюся з багатьма по телефону, постійно в русі. Постійно щось то в телеграмі, то в інстаграмі, то ще десь. Тобто, постійно спілкування. Познайомився за цей час із величезною кількістю людей. Тому нормально, нормально справляюся. Усе добре.

Насправді мені вже подобається те, що я вже не п’ю. Вранці встаєш із нормальною головою, з нормальним обличчям. Це дуже здорово і раджу всім акуратно з цією штукою», — цитує Мілевського «Український футбол» із посиланням на Telegram-канал Мілевського.