Український півзахисник Омонії Роман Безус допоміг своїй команді здобути перемогу у першому півфінальному матчі Кубка Кіпра проти Аріса (3:0), відкривши рахунок у грі.

Вчора, 10 квітня, завершився півфінальний поєдинок між Омонією, за яку виступає українець Роман Безус, та Арісом.

У першому таймі рахунок відкрив українець Роман Безус після подачі кутового.

Аріс кинувся вперед, щоб відігратися, але на 42-й хвилині поєдинку залишився в меншості. Червону картку отримав Кажу.

Відзначимо, що у складі Аріса перший тайм відіграв колишній нападник збірної росії Олександр Кокорін, який раніше відсидів у в’язниці в рф 11 місяців за хуліганство та бійку.

У другій половині поєдинку команда українця збільшила свою перевагу над колективом росіянина. Цього разу результативний удар на свій рахунок записав Семедо.

Омонія могла забити другий гол раніше, але Какуліс не зумів реалізувати пенальті на 48-й хвилині гри.

На останній хвилині зустрічі команда нашого співвітчизника довела рахунок до розгромного. Гол до свого активу записав Сайду.