Український голкіпер мадридського «Реала» Андрій Лунін провів чудовий домашній поєдинок 31-го туру чемпіонату Іспанії. 25-річний футболіст збірної України у матчі проти «Мальорки» відбив два найскладніші удари, ставши одним із творців перемоги (1:0).

На 31-й хвилині після подачі кутового Антоніо Раїлло найкраще зіграв зіграв у чужому штрафному майданчику, пробив головою по воротах. Андрій встиг зреагувати на м’яч, що летів у нижній лівий кут.

Вдруге українець врятував свої ворота у другому таймі. На 74-й хвилині Серхі Дардер потужно «вистрілив» з дальньої дистанції о дев’ятці, але наш співвітчизник у неймовірному стрибку врятував команду від вірного гола.

Єдиний м’яч у грі був забитий на 48-й хвилині. Відзначився француз Орельєн Тчуамені.