Колишній захисник Манчестер Юнайтед Гарі Невілл розкритикував Челсі через довгострокові контракти з футболістами.

«Челсі потрібні хороші, досвідчені підписання, вони не можуть піти шляхом восьмирічних контрактів. Такі контракти погані з усіх боків – я не вважаю, що у них взагалі є сенс. Вони дійсно не є хорошими для молодих гравців.

Коли ти у віці 21 чи 22 років отримуєш такі великі гроші і думаєш, що у тебе ще залишилось 8 років контракту, ти можеш думати: «Я багатий, я дійсно багатий». Для декого це є проблемою, це впливає на їхнє мислення. Яка у них мотивація?

Деколи ти думаєш, що у тебе залишилось 2 чи 3 роки – тобі потрібно боротись за новий контракт. Кажу це, тому що я колись і сам підписав семирічний контракт, коли мені було 24. Але я був твердим, неначе скеля. Фергюсон позбувся б мене через 10 хвилин, забудьте про семирічний контракт. Він викинув би мене за двері, він мав контроль», – сказав Невілл в ефірі Sky Sports Premier League.

До слова, Михайло Мудрик – один серед восьми футболістів Челсі, в яких укладені угоди на 7 або більше років. Серед них Енцо Фернандес, Ніколя Джексон, Мойсес Кайседо, Ноні Мадуеке, Бенуа Бадіашиль, Мало Гюсто та Коул Палмер.