Динамо (U-19) обіграло однолітків із Шахтаря (2:1) у матчі 28 туру юнацького чемпіонату України. Поєдинок завершився масштабною бійкою.

Голкіпер юнацької команди Динамо В’ячеслав Суркіс, син футбольного функціонера Григорія Суркіса, висловився про інцидент, що стався під час матчу з однолітками з Шахтаря.

«Спочатку все було добре, але в другому таймі Захарченко отримав несправедливе вилучення через фол Кремчаніна. Після цього почалися кричалки з боку Шахтаря. Більше кричали не вболівальники, а діти з академії, яких привіз Шахтар.

Цьому немає місця у футболі. Вони почали ображати мою сім’ю, мене, деяких гравців і сам клуб Динамо. Спочатку це було адресовано саме мені, потім моєму батькові, а потім усій моїй родині. Я це чув в останні 30-35 хвилин після того, як ми забили другий гол. Після гри діти з Шахтаря писали мені в інстаграм образливі повідомлення», – сказав В’ячеслав в ефірі ютуб-каналу «ТаТоТаке».