Комітет арбітрів УАФ прокоментував один із суперечливих моментів у нещодавньому матчі між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо», пише SportNews.

Напередодні радник УАФ із арбітражу Нікола Ріццолі заявив про те, що головний арбітр матчу 28-го туру УПЛ «Шахтар» — «Динамо» (1:0) Олексій Деревінський помилково дав жовту картку півзахиснику «гірників» Георгію Судакову за буцімто симуляцію в штрафному майданчику суперників.

Тим не менш, фахівець визнав, що в цьому епізоді не варто було призначати пенальті.

«Гравець «Шахтаря» №10 (Георгій Судаков), намагаючись зробити обведення гравця «Динамо» №4 (Денис Попов), прокидає м’яч ліворуч та продовжує свій біг по прямій. Захисник «Динамо» вже поставив ногу на поверхню поля на відстані біля метра до початку цього контакту.

У цьому випадку нападник навіть не намагається слідувати за м’ячем ліворуч, а продовжує бігти прямо, посилюючи контакт. Арбітр правильно тлумачить цю ситуацію та не призначає пенальті.

Це не є явна симуляція, тому найкращим рішенням було продовжити гру. Відеоасистент арбітра правильно проводить мовчазну перевірку, оскільки це не є пенальті, але він не може втрутитися, щоб змінити ситуацію з винесенням жовтої картки», — заявив Ріццолі.