Колишній чемпіон світу Карл Фроч розповів, що необхідно змінити Тайсону Ф’юрі перед його реваншем проти Олександра Усика. Про це пише SportNews.

На думку Фроча, Ф’юрі (34-1-1, 24 KO) для успіху в повторному поєдинку проти Усика (22-0, 14 KO) необхідно вигнати з табору свого батька, Джона Ф’юрі.

«Знаєте, що могло стати вирішальним фактором у першому бою? Інструкції тренера Ф’юрі – Шугара Хілла. Адже цей чувак знає все про бокс. І він намагався донести до Ф’юрі своє бачення. Але як Тайсон може сконцентруватися на словах Хілла, коли йому кричить у вухо батько Джон? Це апріорі неможливо.

Неможливо одночасно слухати двох людей. І саме цей хаос міг стати вирішальним чинником. Саме він міг призвести до поразки чи перемоги. Особливо у настільки конкурентному бою. Не виключаю, що саме це й коштувало Тайсон перемоги. Вважаю, що Джон свою роль відіграв. Він допоміг у промоції, допоміг продати квитки та трансляції. Хоча він і переступив межу, коли вдарив дитину головою. Вважаю, що Джона краще позбутися. Від нього немає жодної користі. Але від нього завжди можна чекати на проблеми.

Якщо в тебе в команді є паршива вівця, то її потрібно позбутися. Джонові й самому краще триматися подалі від сина, адже він його лише відволікає. Від нього немає жодної користі. Що він може дати Тайсон? Я вірю, що шанси Тайсона взяти реванш у Усика збільшаться, якщо він пошле батька на х**», — заявив Фроч.