ChatGPT, який є чат-ботом з генеративним штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI дав ухильний прогноз на реванш між абсолютним чемпіоном у суперважкій вазі Олександром Усиком (22-0, 14 КО) та британцем Тайсоном Ф’юрі (34-1-1, 24 КО).

Для аналізу майбутнього поєдинку була використана модель GPT-4 – це нова модель для ChatGPT, яка показувала ще більш високі результати на низці тестів, призначених для вимірювання інтелекту та знань людей та машин.

Машина вважає, що передбачити результат реваншу між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі складно, оскільки обидва бійці є видатними спортсменами з унікальними стилями та навичками. Однак можна розглянути деякі фактори, які можуть вплинути на результат:

  1. Поточна форма та підготовка бійців: обидва спортсмени будуть ретельно готуватися до реваншу. Усик вже продемонстрував, що може перемогти Ф’юрі, і це дасть йому психологічну перевагу. Однак Ф’юрі, ймовірно, внесе корективи у свою підготовку та стратегію на бій, щоб виправити помилки, допущені в першому поєдинку.
  2. Стиль бою: Усик відомий своєю швидкістю, рухливістю та технічністю, що робить його важким суперником для більш повільних і потужних бійців, таких як Ф’юрі. Водночас Ф’юрі володіє видатною витривалістю, фізичною силою та умінням адаптуватися під час бою.
  3. Мотивація та психологічний стан: психологічна готовність і мотивація також будуть відігравати значну роль. Ф’юрі захоче довести, що поразка була випадковістю, а Усик буде прагнути підтвердити свій статус абсолютного чемпіона.
  4. Тактика та стратегія: обидві команди, ймовірно, будуть розробляти нові тактичні підходи. Усик може спробувати посилити свої сильні сторони та покращити захист від потужних ударів Ф’юрі, тоді як Ф’юрі постарається знайти спосіб нейтралізувати рухливість та техніку Усика.

«Зрештою, результат бою буде залежати від багатьох факторів, включаючи фізичну підготовку, стратегію, психологічну стійкість і здатність адаптуватися під час бою. Обидва бійці мають шанс на перемогу, і реванш обіцяє бути таким же захоплюючим і непередбачуваним, як і перший бій», – йдеться у тексті.