Декілька тижнів тому український боксер Олександр Усик здобув перемогу над британцям Ф’юрі та став абсолютним чемпіоном світу у суперважкій вазі. Однак, в Мережі поширювалася інформація, що Усика могли позбавити одного тилу.

Сайт Новини Рro розповідає, який статус зараз є у Олександр Усика після поєдинку Хрговіча та Дюбуа.

Який статус в Усика

Нещодавно повідомлялося, що в українського боксера Олександра Усика можуть забрати титул чемпіона світу за версією IBF через те, що термін захисту поясу проти хорватського боксера Філіпа Хрговіча вже вийшов, а цей боксер вважався обов’язковим претендентом на пояс.

Однак, Філіп Хрговіч програв поєдинок проти британського боксера Даніеля Дюбуа. Тим самим, хорват втратив право на бій проти Олександра Усика.

Станом на зараз, у федерації ще не вирішили, що робити з цим чемпіонським титулом. Однак, там можуть розглянути проведення поєдинку проти Даніеля Дюбуа у наступному році. Таким чином, Олександр Усик збереже статус абсолютного чемпіону світу до реваншу проти Тайсона Ф’юрі, що повинен відбутися у грудні 2024 року.

Хто найкращий боксер у світі

Раніше президент промоутерської компанії Top Rank Тодд Дюбеф заявив, що станом на зараз Олександра Усика не можна вважати найкращим боксером сучасності.

Він заявив, що українець під час поєдинку про Тайсона Ф’юрі виглядав не належним чином та нібито пропускав багато ударів від британця. Особливо, Дюбеф акцентував увагу на перший п’яти раундах поєдинку між Усиком і Ф’юрі.

Президент промоутерської компанії наголосив, що хоча й Олександра Усика досі ніхто не зміг нокаутувати, показати буч епізод у бою проти Даніеля Дюбуа. Тоді, британець завдав удару нижче пояса, а рефері зупинив поєдинок, адже такі дії опонента Усика є порушенням правил. Однак, безліч експертів й досі сперечаються щодо цього удару.

Натомість, Тодд Дюбеф заявив, що найкращим боксером у світі прямо зараз є японець Наоя Інуе. Він, буцімто, демонструє набагато кращий рівень боксу ніж Олександр Усик.