Футболісти збірної Хорватії обіграли суперників із Бразилії у чвертьфіналі чемпіонату світу-2022 у Катарі, повідомляє Interfax.

Основний час зустрічі в Ер-Раяні завершився з рахунком 0:0. У додатковий час команди також не визначили переможця — 1:1. За Бразилію забив Неймар (105 хвилина). У складі Хорватії відзначився Бруно Петковіч (117).

У серії пенальті точнішими були гравці з Хорватії — 4:2. У півфіналі вони зустрінуться з переможцем матчу між Нідерландами та Аргентиною, який розпочнеться о 21:00 за Києвом.

Хорватія била післяматчеві пенальті у другому матчі поспіль: зустріч 1/8 фіналу проти Японії завершилася серією 11-метрових ударів. Бразилія у першому матчі плей-оф обіграла Південну Корею (4:1).

Чемпіонат світу-2022 відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.