У польському Якушице триває третій етап сезону юніорського Кубка IBU з біатлону. Програму першого дня змагань у четвер, 1 лютого, закрила індивідуальна гонка серед юніорок.

Етап в Якушице, який є заключним у сезоні юніорського Кубка IBU, відкрила чоловіча індивідуальна гонка. Найкращий результат серед українців продемонстрував Степан Кінаш — четверте місце.

Учасницями жіночої «індивідуалки» стали шість українок. Першою на старт під другим загальним номером вийшла Тетяна Тарасюк, останньою — Валерія Шейгас (75-й номер).

Як пройшла індивідуальна гонка

• Найкращий результат серед українок продемонструвала дебютантка юніорського Кубка IBU Вікторія Хвостенко, яка припустилась лише однієї хиби на останньому вогневому рубежі. У підсумку 16-річна біатлоністка фінішувала п’ятою.
  • З одним промахом гонку також закінчила Тетяна Тарасюк. Вона програла Хвостенко 11 секунд, посівши сьоме місце. При цьому після останньої стрільби Тарасюк йшла третьою, однак втратила кілька позицій ходом. У топ-15 фінішувала й Ксенія Приходько — 12-та сходинка після трьох хиб у стрільбі.
  • Три мішені не зуміла закрити також Поліна Пуцко. Однак бронзова призерка Юнацької Олімпіади-2024 чисто відпрацювала на останньому рубежі, що дозволило закінчити гонку у топ-20.
  • Ще дві українки — Ірина Шевченко та Валерія Шейгас — теж зуміли фінішувати у заліковій зоні: Шевченко посіла 28-ме місце, Шейгас — 38-ме.
  • Переможницею гонки стала німкеня Аліна Нуссбікер. Це її дебютна перемога на рівні юніорського Кубка IBU.