Чемпіонка світу з біатлону 2024 року французька біатлоністка Софі Шово поділилася подробицями ситуації, через яку вона не змогла взяти участь у восьмому етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк Сіті. Спортсменці відмовили у в’їзді через візові проблеми. Шово вважає, що Міжнародний союз біатлоністів (IBU) мав надати допомогу.

«Я була розчарована. Мені сказали, що я не можу сісти на літак у США. Ми спочатку не зрозуміли чому, але вони сказали, що моя віза ESTA не підтверджена. Ми зателефонували до французького посольства, але вони не змогли знайти рішення.

Я трохи розлютилася на IBU. Вони не повинні робити всю роботу, але вони повинні допомагати нам знаходити рішення, якщо виникають проблеми», — цитує спортсменку SVT.

Шово бере участь у гонках заключного етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24 у канадському Кенморі. Вчора вона виступила у спринті, посівши у ньому 48-ме місце.

Нагадаємо, що сьогодні о 18:40 за київським часом у Кенморі відбудеться спринтерська гонка серед чоловіків, стартовий лист української збірної дивіться тут.