Український голкіпер мадридського «Реала» Андрій Лунін допоміг своїй команді здобути перемогу у 29-му турі чемпіонату Іспанії з футболу. 25-річний футболіст збірної України в гостьовому матчі проти «Осасуни» відбив чотири удари у ворота та став автором гольової атаки.

Воротар збірної України в рекордному матчі «Реала» організував гол, зробив суперсейв і пропустив між ногами. Відео
Наприкінці першого тайму за рахунку 2:1 на користь мадридців Лунін зробив ефектний сейв, завдяки якому господарі не змогли переламати перебіг поєдинку.

На 41-й хвилині Хосе Мануель Арнаїс легко пройшов захист та потужно пробив з лінії штрафного майданчика. Українець у стрибку перевів м’яч на кутовий.

У другому таймі Андрій розпочав гольову атаку своєї команди. Український голкіпер далеко вибив м’яч, Федеріко Вальверде в дотик перевів круглий снаряд далі, після чого Брахім Діас вийшов віч-на-віч із воротарем «Осасуни» Серхіо Еррерою і без проблем забив третій гол.

За рахунку 1:4 на останніх секундах Лунін пропустив необов’язковий м’яч. Ікер Муньос пробив точно між ніг нашому співвітчизнику. Підсумковий рахунок 2:4.

«Реал» лідирує у турнірній таблиці з 72 очками. Другою йде «Жирона» (61 пункт).