Австрійська біатлоністка Анна Гандлер поділилася думкою про переможницю загального заліку Кубка світу в сезоні-2024/25. Вирішувати долю «Великого кришталевого глобуса», за її словами, будуть дві біатлоністки.

«Було б чудово, якби Інгрід виграла загальний залік. Вона завдала мені багато клопоту в Кенморі. Ми разом приїхали на останню стрільбу і побачили, що Ліза Вітоцці вже йде з вогневого рубежу, закривши всі мішені. Тоді вона (Інгрід Тандреволл) вже знала, що втратила «Великий кришталевий глобус», і мені було так шкода її. Напевно, було дуже важко пережити цей момент.

Лу Жанмонно теж була дуже близька і фінішувала другою в загальному заліку. Вона теж могла б заслужити «Глобус». Так що Лу, або Інгрід, або я (сміється)!», — сказала Гандлер в інтерв’ю Nordic Magazine.

Нагадаємо, переможницею загального заліку Кубка світу з біатлону-2023/24 стала італійська біатлоністка Ліза Вітоцці. Друге місце посіла француженка Лу Жанмонно, а на третьому місці розташувалася норвежка Інгрід Ландмарк Тандреволл.