Збірна Латвії з футболу забила найшвидший автогол у своїй історії. Епізод стався у товариському матчі проти Ліхтенштейну.

На 15-й секунді центральний захисник Марцис Ошс віддав м’яч воротареві Павлу Штейнбору, який спіткнувся та пропустив м’яч у ворота.

Незважаючи на те, що у попередніх 15 поєдинках Ліхтенштейн забив лише один гол, команда не змогла скористатися таким подарунком, щоб перемогти. Через десять хвилин Раймондс Кролліс потужним ударом під поперечину зрівняв рахунок 1:1.

Після перерви підопічні Паоло Ніколато володіли ініціативою та постійно атакували, але вирвати перемогу не змогли.

Зазначимо, що раніше Ліхтенштейн програв поспіль 24 рази. Востаннє збірна цієї карликової держави не програвала у вересні 2021 року у відбірному матчі чемпіонату світу проти Вірменії (1:1).