Збірна Німеччини визначила склад на восьмий етап Кубка світу з біатлону, що проходитиме в американському Солт-Лейк Сіті з 8 по 10 березня.

На сьомому етапі у норвезькому Хольменколлені німецька збірна здобула одну нагороду — «срібло» Бенедикта Долля в чоловічому масстарті. В жіночій збірній топрезультатом стало шосте місце Ванесси Фойгт в індивідуальній гонці.

До США з командою вирушили 13 біатлоністів. Етап пропускатиме лідерка жіночої збірної Франциска Пройс, восьмий номер загального заліку Кубка світу.

Хто в заявці Німеччини на восьмий етап КС

Чоловіки: Бенедикт Долль, Філіпп Хорн, Йоханнес Кюн, Філіпп Наврат, Роман Реєс, Даніло Рітмюллер, Юстус Штрелов.

Жінки: Селіна Гротіан, Яніна Хеттіх-Вальц, Юлія Кінк, Йоханна Пуфф, Софія Шнайдер, Ванесса Фойгт.

Що відомо про склад збірної Німеччини?

  • Дебютує на рівні Кубка світу 20-річна Юлія Кінк, нова чемпіонка світу серед юніорок у жіночій естафеті та масстарті-60.
  • Завдяки квоті Кубка IBU повертається до основної збірної Даніло Рітмюллер. Біатлоніст у нинішньому сезоні брав участь в одному етапі Кубка світу: в Антхольці став сьомим у короткій «індивідуалці» та 24-м — у мас-старті.
  • Філіпп Наврат претендуватиме на другу медаль сезону в спринтах Кубка світу — після «бронзи» швейцарського Ленцерхайде. Ванесса Фойгт побореться за другу нагороду в переслідуванні, здобувши «бронзу» в Естерсунді.
  • На повернення Франциски Пройсс в збірній очікують до заключного етапу сезону в канадському Кенморі. Біатлоністка вирушала з командою до Хольменколлена, але через хворобу не провела жодної гонки.

Раніше склади на заключні етапи Кубка світу з біатлону-2023/24 назвали збірні Швеції та Франції, а також Норвегії.

Повний розклад змагань на восьмому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в американському Солт-Лейк Сіті доступний за цим посиланням.